Neden UZMAN DÖKÜM?

Firmamız 1996 yılından bu yana kokil ve kum kalıplama yöntemi ile kendi bünyesinde alüminyum döküm sektöründe öncü kuruluşlardan biridir. Ürün kapasitemiz 0,1kg’dan 1.000 kg’ a kadar olup üretim kapasite raporumuz ile belgelenmiştir. Halen kokil kalıba döküm kapasitemiz 350 ton/yıl, kum kalıba döküm kapasitemiz 250 ton/yıl‘dır. Seri imalatına devam ettiğimiz otomotiv, elektrik, asansör, savunma sanayi, tarım sanayi, makine sanayinin muhtelif yedek parça imalatını yapmaktayız. Bunlara ilaveten madencilik, aydınlatma, inşaat, plastik vb sektörlerle , hizmet vermekteyiz. Halen Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika ülkelerine ihracatımız mevcuttur. Firma bünyemizde; model kalıpları tasarımı ve yapımı, özgün yolluk ve besleyici tasarımları, her türlü maça, istenilen normlarda analizli alüminyum döküm, tesviye, döküm sonrası çapak alma, zımparalama, sızdırmazlık, basınç testi ünitelerine sahip olup %100 sızdırmazlık ve basınca dayanıklı parçalar üretmektedir. Ayrıca paslanmaz çelik granül ile kumlama yapmaktayız. Taşeron firmalarımızda ısıl işlem, kimyasal analiz, fiziksel analiz (çekme, kopma , uzama), işleme ve boyama işlemlerini yaptırmaktayız. Sizlere yardımcı olabileceğimiz konu olması halinde bizimle irtibata geçiniz. Saygılarımızla

ÜRETİM

Ürünlerimiz entegre proseslerle en kısa sürede devreye alınmakta, en hızlı şekilde seri üretimleri gerçekleştirilmekte ve esnek bir yapıda istediğiniz şekilde teslim edilmektedir.

KOKİL DÖKÜM

Firmamızda 10 gr'dan 25 kg'a kadar parçalar, kokil döküm yöntemleri ile dökülebilmektedir.

KUM DÖKÜM

Kum kalıba döküm en çok kullanılan döküm yöntemlerinden biridir. Çok farklı büyüklükteki parçalara uygulanabilir olması ve kalıplama maliyetinin düşük oluşu başlıca tercih nedenidir. Kum kalıba dökümde genellikle yaş kum kalıba döküm gerçekleştirilir.

TESVİYE

Tesviye işlemleri değişik yüzey kalitesi sağlayabilen makine parkuru ve el becerisi yüksek bir uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

ISIL İŞLEM

Isıl işlem prosesleri ile T4, T5, T6 sertlik değerleri sağlanabilmektedir. Bunun dışındaki sertlikler için de anlaşmalı olduğumuz güçlü tedarikçilerimizle ihtiyaçlarınıza çözüm üretilmektedir.

KUMLAMA

Kumlama , metalin zamanla pas ve korozyona uğramasından dolayı üzerindeki yağ,kir,pas ve korozyonu kaldırıp boyama işlemi ile metalin kullanım ömrünü uzatmak için uygulanan bir yöntemdir.10 gramdan 1000 grama kadar işlem hacmi bulunuyor.

Çalışmalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin

Sizlere Bir Telefon Uzaklıktayız.

TOP