Firmamız 1996 yılından bu yana kum ve kokil kalıplama yöntemi ile kendi bünyesinde alüminyum döküm sektöründe öncü kuruluşlardan biridir. Ürün kapasitemiz 0,1kg’dan 1.500 kg’ a kadar olup üretim kapasite raporumuz ile belgelenmiştir. Halen kokil kalıba döküm kapasitemiz 350 ton/yıl, kum kalıba döküm kapasitemiz 250 ton/yıl‘dır.

Seri imalatına devam ettiğimiz otomotiv, elektrik, asansör, savunma sanayi, tarım sanayi, makine sanayinin muhtelif yedek parça imalatını yapmaktayız. Bunlara ilaveten madencilik, aydınlatma, inşaat, plastik vb sektörlerle , hizmet vermekteyiz.

Halen Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika ülkelerine ihracatımız mevcuttur. Firma bünyemizde; model kalıpları tasarımı ve yapımı, özgün yolluk ve besleyici tasarımları, her türlü maça, istenilen normlarda analizli alüminyum döküm, tesviye, döküm sonrası çapak alma, zımparalama, sızdırmazlık, basınç testi ünitelerine sahip olup %100 sızdırmazlık ve basınca dayanıklı parçalar üretmektedir.

Ayrıca kum model ve kokil kalıp imalatı yapmaktayız, elimizde bulunan askılı ve tamburlu kumlamala makinalarımız ile daha temiz ve kaliteli ürünler üretmekteyiz.

Taşeron firmalarımızda ısıl işlem, kimyasal analiz, fiziksel analiz (çekme, kopma , uzama), işleme ve boyama işlemlerini yaptırmaktayız.

Saygılarımızla